IATA DGR 5 KATEGORIJA

IATA DGR 5 KATEGORIJA

Lietuvos Transporto Saugos Administracijos patvirtinti Pavojingų krovinių gabenimo oro transportu e-mokymai, skirti Krovinių ekspeditorių, dalyvaujančių krovinių ar pašto tvarkyme, saugojime ir pakrovime, personalui, parengti pagal naujausias IATA DGR pavojingų krovinių taisykles


Your Instructor


Vytautas Volskis
Vytautas Volskis

Lietuvos Transporto Saugos Administracijos patvirtintas pavojingų krovinių vežimo oro transportu mokymų instruktorius, turintis daugiau nei 10 metų patirtį aviacijos srityje


Course Curriculum


  Įvadas
Available in days
days after you enroll
  1 Modulis
Available in days
days after you enroll

Frequently Asked Questions


Kada mano mokymai prasideda ir baigiasi?
Mokymai prasideda dabar ir niekada nesibaigia! Jūs pats pasirenkate kursų tempą ir tik Jūs nusprendžiate, kada pradėti ir kada pabaigti.
Kiek laiko aš turėsiu prisijungimą prie kursų medžiagos?
Prisijungti prie kursų paskaitų ir jas išklausyti galėsite tol, kol galios Jūsų mokymų diplomas, t.y. dvejus metus nuo sėkmingai išlaikyto egzamino.
Ką daryti, jeigu esu nepatenkintas kursais?
Mes nenorime, kad jūs būtumėte nepatenkinti! Jeigu Jūs esate nepatenkintas savo pirkiniu, susisiekite su mumis per 30 dienų ir mes grąžinsime Jums pinigus.
Kiek kartų galėsiu laikyti baigiamąjį egzaminą?
Baigiamąjį egzaminą galėsite laikyti vieną kartą. Jeigu jo išlaikyti nepavyks, susisiekite su mumis per 30 dienų, ir mes Jums suteiksime nemokamą galimybę egzaminą perlaikyti.

Get started now!